Христина Юшкевич: стосовно прийнятих змін про лісову охорону

Сьогодні на Уряді прийнято зміни до Положення про державну лісову охорону. Відтепер посадові особи держлісохорони зможуть напряму подавати позови до суду про відшкодування збитків за порушення правил полювання та інших вимог лісового і мисливського господарства. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на Христину Юшкевич  – Т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів України.
– Хочу роз’яснити деякі аспекти, щоб не було неправильних трактувань, – написала посадовець на своїй сторінці у Facebook.
За її словами, відтепер посадові особи держлісохорони зможуть напряму (а не через клопотання до прокуратури) подавати позови до суду про відшкодування збитків за незаконну рубку, порушення вимог пожежної безпеки, правил полювання та інших вимог лісового і мисливського господарства. Це скоротить час від виявлення злочину до покарання.
Також хочу підкреслити, – пише Христина Юшкевич, – положення про державну лісову охорону вже давно містить норму про те, що держлісохорона може доставляти особу-порушника в органи внутрішніх справ (а тепер – Національної поліції) або в органи місцевого самоврядування у разі неможливості встановлення його особи на місці вчинення правопорушення для складення протоколу про адміністративне правопорушення.
Окрім того, посадовець зазначає, що Держлісагентство через Міністерство аграрної політики та продовольства 5 серпня подало до Уряду з усіма погодженнями нові Санітарні правила у лісах України, які урегулюють питання проведення санітарних рубок.
Насамкінець т.в.о. голови Державного агентства лісових ресурсів України подякувала всім причетним за допомогу у просуванні цих правил та висловила сподівання, що міністри їх підтримають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *