Христина Юшкевич: винних посадових осіб Білоцерківського лісгоспу, де відбулося незаконне полювання, буде притягнуто до відповідальності

IMG_8243-29-01-17-13-30Тимчасово виконуюча обов’язки Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила провести службову перевірку щодо посадових осіб ДП «Білоцерківське лісове господарство» за фактом незаконного полювання мисливців у Київській області на території Білоцерківського району в мисливських угіддях цього лісгоспу. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на сайт Держлісагентства.
Зазначимо, що 28 січня 2017 року контролюючими та правоохоронними органами було виявлено групу осіб, які здійснювали облавне полювання на козулю, зайця-русака без ліцензії та відстрільних карток. У мисливців було виявлено дві незаконно добуті козулі та одного зайця-русака.
Під час перевірки правоохоронцями правовстановлюючих та дозвільних документів з’ясувалося, що у мисливців були відсутні дозволи на добування цих мисливських тварин. Тобто, вищевказані тварини є незаконно добутими. При спробі перевірити документи кожного з мисливців, порушники почали тікати на своїх автомобілях з місця полювання. За результатами складено протокол огляду місця події, вилучено гільзи, кулі, відібрано пояснення, співробітниками поліції проводяться слідчі дії зі встановлення винних осіб.
Керівництвом Держлісагентства, за результатами службової перевірки, винних посадових осіб лісгоспу буде притягнуто до відповідальності.

Один коментар до “Христина Юшкевич: винних посадових осіб Білоцерківського лісгоспу, де відбулося незаконне полювання, буде притягнуто до відповідальності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *