За браконьєрство – вбивство 4-х косуль, ніхто не покараний

10В газету «Волинь-нова» звернулись Голова Любомльської районної організації УТМР Микола ШОСТАК, члени президії Микола КУЗЬМИЧ, Дмитро КРАВЕЦЬ з вимогою об’єктивного розслідування браконьєрства, – повідомляє Криниця мисливця з посиланням на інтернет-сторінку газети.
Колектив мисливців, який складається із 530 членів, вимагає об’єктивного розслідування браконьєрства жителями Любомеля, вчиненого під час місячника тиші – 14 травня 2015 року – полковником міліції у відставці Олександром Соколюком спільно з Віталієм Борисюком.
Представниками УТМР встановлено, що у період заборони полювання в угіддях районного товариства УТМР вони вбили чотирьох косуль (на фото).
За словами представників УТМР, від часу події минуло 10 місяців, але винуватці не понесли ні кримінального, ні адміністративного покарання. Любомльське РВ УМВС двічі закривало відповідне кримінальне провадження, проте постанови були опротестовані прокуратурою. Справа, на їхню думку, затягується, і вони вбачають спроби прикриття браконьєрства слідчими органами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *