За звання чемпіона України з ловлі хижака змагалось 17 команд (ФОТО)

На Чемпіонаті України з ловлі хижої риби спінінгом з човна, що проходив з 20 по 22 червня 2024 року, 17 команд з 8 областей країни продемонстрували вражаючі результати. Серед 666 виловлених рибин – щуки довжиною до 95 см, судаки до 80 см та навіть соми понад метр завдовжки. Змагання не лише визначили переможців, але й показали багатство рибних ресурсів Дністровського водосховища та високу майстерність українських рибалок-спортсменів.

Як повідомляє Державне агентство України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм, протягом трьох днів рибалки демонстрували свою майстерність у ловлі хижака. Результати виявилися вражаючими: серед 666 виловлених рибин було 595 щук, 42 судаки, 18 окунів, 6 сомів та 5 жерехів.

У командному заліку перемогу здобула команда “The Right Guys-First” з Київської області. Друге місце посіла також київська команда “UR – Born to Fish”, а третє – “BEREG – KALIPSO” з Херсонської області.

В особистому заліку найкращим виявився екіпаж “BEREG – KALIPSO” з Херсонщини. Друге місце посів екіпаж “UR – Born to Fish” з Київщини, а третє – “ITBoatLab – Fish&Tech” з Полтавщини.

Змагання відзначилися кількома рекордними уловами. Найбільшу щуку довжиною 95 см впіймав екіпаж “Буревій” з Київської області. Рекордного судака (80 см) зловили рибалки з екіпажу “Alba”, також з Київщини. Найбільший окунь (35 см) дістався екіпажу “ITBoatLab – Fish&Tech” з Полтавщини, а найбільшим жерехом (57 см) похизувався екіпаж “Вікінги” зі Львівської області.

Особливо вражаючим став улов сомів: чотирьом командам вдалося спіймати екземпляри довжиною понад 100 см.

За дотриманням Правил любительського рибальства на змаганнях слідкував Чернівецький рибоохоронний патруль Держрибагентства.

Читайте також: На більшості українських водойм стартував риболовний сезон

“Переможці Чемпіонату були відзначені вітальними листами Держрибагентства за значний внесок у розвиток риболовного спорту та популяризацію любительського рибальства”, – зазначається у повідомленні.

Цей чемпіонат не лише визначив найкращих спінінгістів України, але й продемонстрував багатство рибних ресурсів Дністровського водосховища та високий рівень майстерності українських рибалок-спортсменів.

Один коментар до “За звання чемпіона України з ловлі хижака змагалось 17 команд (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *