Закарпатці здали 89 одиниць мисливської зброї (ФОТО,ВІДЕО)

02В результаті проведення місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів населенням області добровільно здано 132 одиниці зброї. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на відділ комунікації поліції Закарпатської області.
З них аж 3 одиниці – нарізна зброя армійських зразків, 12 – мисливська нарізна зброя, 77 – мисливська гладкоствольна та 39 – холодна.
Крім цього, закарпатці добровільно здали 14 газових пістолетів та 4 одиниці спецзасобів для відстрілу набоїв, споряджених гумовою кулею. До органів дозвільної системи принесено 1303 набої, 1 гранату та 2 снаряди.
Завдяки проведенню місячника добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних03 заходів 38 осіб уникли кримінальної відповідальності за зберігання незареєстрованих арсеналів.
Варто відзначити і той факт, що до місячника долучився один із міських голів краю та здав свій неробочий пістолет на знищення.
Нагадуємо, що з 1 до 31 липня, згідно з дорученням Національної поліції України, на території Закарпаття та країни тривав місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.
В.о. начальника дозвільної системи управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Закарпатській області Василь Кобаль розповів, що, крім виступів на телебаченні та в інших ЗМІ, правоохоронці з питань здачі зброї провели 361 зустріч на підприємствах, установах, організаціях краю.
01«Органи дозвільної системи розгорнули широку інформаційну кампанію про особливості здачі зброї. Наші працівники спільно з дільничними інспекторами проводили зустрічі з мисливськими колективами, головами сільських рад. Крім цього, доволі важливим етапом інформування населення є робота з колишніми учасниками АТО, які повернулися з зони проведення бойових дій. При цьому увага зверталася на звільнення від кримінальної відповідальності громадян, що добровільно здали свої арсенали», – розповідає Василь Кобаль.
Правоохоронець наголошує, що незареєстрована зброя є великою проблемою, так як люди часто не вміють з нею поводитися належним чином і це може призвести до біди. Найчастіше такі арсенали закарпатці отримують у спадок. Зброя в родинах нашого краю зберігається ще з часів Другої світової війни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *