Закарпатські полісмени перевіряють власників мисливської зброї

01На Закарпатті зареєстровано майже 16 тисяч власників мисливської зброї. Вони володіють 14 134 гладкоцівковими мисливськими рушницями та 4378 карабінами.
Аби полювання приносило лише позитивні емоції, перевірку мисливської зброї та профілактичні зустрічі в мисливських колективах краю проводять в ці дні працівники дозвільної служби поліції.
Зокрема, працівники Ужгородського районного відділення поліції провели робочу зустріч з представниками мисливського колективу «Прикордонник».
Відповідальна за дозвільну систему в Ужгородському районі майор поліції Оксана Русин зустрілася з представниками мисливського колективу «Прикордонник», який налічує 32 мисливці.
Поліцейська розповіла мисливцям про вимоги законодавство щодо дозвільної системи, наголосила на техніці безпеки при поводженні зі зброєю та нагадала про відповідальність за неналежне зберігання власниками зброї.
Мукачівські правоохоронці теж проводять аналогічні зустрічі в мисливських товариствах і закликають мисливців дотримуватись правил полювання.
На території Мукачівщини проводяться спільні рейди правоохоронців з представниками природоохоронних органів, спрямовані на здійснення належного контролю за безпечним використанням мисливської зброї, попередження надзвичайних подій, недопущення порушень правил полювання, охорону тваринного світу і боротьбу з браконьєрством.
За словами старшого інспектора поліції Михайла Менчика, на території Мукачівщини нараховується 10 мисливських угідь, де й відбувається тепер полювання на хижаків. Нерідко правоохоронці виявляють порушення мисливського законодавства. Так, у с.Пістрялово поліцейським попався 42-річний житель м.Мукачева, який прийшов на полювання без відповідного дозволу. На запитання, де документ, мисливець пояснив, що забув його вдома… Проте таке пояснення не звільняє чоловіка від відповідальності. Стосовно правопорушника складено відповідний адміністративний протокол.02
Правоохоронці і надалі будуть перевіряти наявність у мисливців всіх необхідних документів, знання ними правил поводження зі зброєю та правил безпеки на полюванні. Адже нехтуючи правилами зберігання та застосування зброї, ви наражаєтесь на небезпеку самі та ставите під загрозу життя та здоров’я інших людей.
– Такі профілактичні зустрічі нині проводяться в усіх мисливських колективах краю. Адже все, що стосується зброї, вимагає значної уваги з боку правоохоронців, – коментує начальник сектору з контролю за обігом зброї ГУНП в Закарпатській області майор поліції Михайло Січка. – Невдовзі завершується зимовий сезон полювання, тож зброя не повинна застосовуватись для браконьєрства і належним чином зберігатись. Водночас рушниця в будинку – це об’єкт підвищеної небезпеки, тому слід дотримуватися всіх вимог законодавства, щоб не наразити на небезпеку себе та членів сім’ї. Повідомляє відділ комунікації ГУНП в Закарпатській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *