Зубрів, які найбільше завдають клопоту населенню, відловлюватимуть і переміщуватимуть у вольєри і не тільки

07032018 naradaУ Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства 7 березня відбулася нарада з питання розвитку популяції зубрів. В нараді взяли участь спеціалісти управління, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Державної екологічної інспекції у Львівській області, науковці Інституту екології Карпат НАН України та Національного лісотехнічного універститету України, директори НПП “Сколівські Бескиди”, Турківського та Боринського лісгоспів. Нарада пройшла під головуванням начальника управління Анатолія Дейнеки. Про це повідомляє начальник відділу-головний мисливствознавець Львівського ОУЛМГ – В. Бурмас.

У ході наради обговорювались питання сучасного стану популяції зубрів, проблем, зокрема пов’язаних зі шкодою, завданою зубрами місцевому населенню Дрогобицького і Бродівського районів, перспектив розвитку популяції зубрів у Львівській області.

Станом на сьогодні в області обліковано 84 зубри, – 33 зубри у Майданській субпопуляції та 51 зубр у Лопатинській субпопуляції. Обидві субпопуляції автономні і не мають контактів з іншими зубрами.

За результатами наради ухвалено рішення щодо розробки нової програми реінтродукції зубрів у Львівській області. Запропоновано зубрів, які найбільше завдають клопоту населенню, відловлювати і переміщувати їх у спеціально облаштовані вольєри для розвитку екотуризму, а окремих зубрів переселяти в нові місця.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *