На Кіровоградщині за порушення правил полювання стягнули майже 2,5 тис. грн штрафів

З початку року в Кіровоградській області за порушення правил полювання притягнуто до адміністративної відповідальності 19 осіб, на них накладено штрафів на суму 2 584 грн. Кошти вже стягнено. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Кіровоградського ОУЛМГ.
Заступник начальника Кіровоградського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кваша взяв участь у нараді за підсумками роботи в 2015 році обласної Ради Українського товариства мисливців та рибалок, яка відбулась сьогодні, 23 березня.
У своєму виступі Олександр Кваша повідомив про заходи, які вживаються для ліквідації, локалізації та недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней у Кіровоградській області у зв’язку з нещодавнім підтвердженням діагнозу на АЧС у с. Войнівка Олександрійського району.
За його словами, нині користувачі мисливських угідь та державні лісогосподарські підприємства проводять обстеження угідь на предмет виявлення загиблих або підозрілих на захворювання африканської чуми свиней диких кабанів та щоденні спостереження за клінічним станом диких кабанів. Випадків виявлення загиблими або підозрілими на захворювання АЧС диких кабанів в області не зафіксовано, підкреслив Кваша.
У зверненні до голів районних організацій УТМР він акцентував увагу на безперервному здійсненні спільно з представниками державної лісової охорони, природоохоронних та правоохоронних органів заходів, направлених на боротьбу з браконьєрством та охорону державного мисливського фонду.
Наприкінці виступу Олександр Кваша звернувся до учасників наради з проханням приділяти особливу увагу дотриманню користувачами мисливських угідь правил пожежної безпеки у лісах, адже на Кіровоградщині розпочався пожежонебезпечний період.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *