На ведення мисливського господарства ДП «Шепетівський лісгосп» витратило більше 300 тис. грн

4ДП «Шепетівський лісгосп», що на Хмельнничині, реалізувало 14 ліцензій на добування звірів, вартістю близько 20 тис. грн. Повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Шепетівського лісгоспу.
За наявною інформацією відомства, для забезпечення контролю за проведенням полювання та дотриманням мисливцями правил техніки безпеки спеціалізовані бригади здійснили 105 рейдів. Виявлено 4 випадки порушення правил полювання, нараховано і сплачено штрафи в сумі 408 грн.
У лісгоспі зазначають, що в мисливському сезоні 2015/2016 були проблеми закріпленням більшої частини мисливських угідь за лісгоспами. Тому значна кількість ліцензій на кабана та козулю не була видана. Таким чином мисливці були позбавлені права полювання на цій території.
Від цього, підкреслюється у повідомленні прес-служби, мисливське господарство недоотримала значну частину коштів. Водночас, ведення мисливського господарства підприємством проводиться за власні кошти. У 2015 році на ці цілі витрачено 327 802 грн.
До початку нового мисливського сезону діятиме заборона на добування диких мисливських тварин. За недотримання встановлених термінів полювання порушники будуть притягатися до відповідальності. А поки лісівники зосередилися на обліку дичини.
Кажуть, що вже перші оглядини угідь дають надію: тенденція до збільшення поголів’я зберігається.
Нагадуємо, що мисливський сезон на хутрових та копитних завершився 31 січня. І одразу розпочався облік чисельності диких тварин. У ДП «Шепетівський лісгосп» в ньому задіяні працівники лісової охорони і єгерська служба підприємства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *