Прикордонники затримали трьох браконьєрів

Прикордонники затримали трьох браконьєрів
Прикордонники затримали трьох браконьєрів

Порушників, які здійснювали незаконне полювання в заборонений період та у прикордонній смузі в Рівненській та Волинській областях, затримали прикордонники Луцького загону. Пише Криниця мисливця з посиланням на сайт Державної прикордонної служби України.
Прикордонний патруль відділу «Новогрузьке» затримав 22 та 23-річних жителів с. Забужжя Любомльського району, які з рушницею, полювали неподалік від кордону.
Під час затримання один з чоловіків намагався втекти, щоб уникнути відповідальності. На затриманих складено адміністративні документи, які передані для розгляду у районний суд.
А в неділю на ділянці відділу «Березове» прикордонний патруль затримав 25-річного жителя с. Познань Рокитнівського району, який полював в прикордонній смузі без документів та з рушницею зі знищеним серійним номером. Документи для притягнення до відповідальності за порушення прикордонного та природоохоронного законодавства також направлені до суду, а рушницю вилучено та передано до районного відділу поліції для подальшого правового провадження.
Всього у 2015 році за порушення тільки природоохоронного законодавства підрозділами Луцького прикордонного загону складено на 63 особи адміністративні протоколи, що передбачені статтею 85 «Порушення правил використання об’єктів тваринного світу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *