22 листопада важлива дата для мисливців Рогатинщини

22 листопада стартує сезон полювання на пушного звіра. Про це йдеться у наказі №28 від 02.06.2020 року Рогатинського лісового господарства.

Згідно зі ст. 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання» мисливці повинні мати наступні документами:

посвідчення мисливця;

щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень права полювання з відміткою про сплату державного мита;

дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка, дозвіл на діагностичний та селекційний відстріл);

відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання;

паспорт на собак мисливських порід.

Ці документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, а також транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль. Під час проведення полювання мисливці повинні суворо дотримуватись правил полювання, техніки безпеки та ветеринарно-санітарних вимог.

Полювання заборонено:

– на відтворюючих ділянках;

– на відстані ближче 200 м від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можливе перебування людей,

– у темний період доби.

За відсутність відмітки у відстрільній чи контрольній картці про проведення полювання у зазначений день чи добуту дичину особисту відповідальність несе мисливець. Перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та порядок проведення полювань. За порушення правил полювання та термінів полювання особи можуть притягуватися до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу на громадян від шести до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від тридцяти до дев’яносто неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повідомляємо, що впродовж сезону полювання, який триватиме до 24.01.2021 року, в мисливських угіддях ДП «Рогатинське лісове господарство» працюватимуть рейдові бригади щодо здійсненню контролю за дотриманням мисливцями правил полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *