5 порад щодо полювання, які допоможуть вам стати кращим мисливцем

Полювання – популярне заняття на свіжому повітрі, яке вимагає багато терпіння та підготовки. Однак стати кращим мисливцем непросто. Щоб справді назвати себе експертом у галузі полювання на оленя, кабана, лося (в країнах де це дозволено. В Україні полювання на лося заборонено) чи будь -яку іншу велику дичину, потрібні роки практики та навчання.

Під час полювання діє стільки різних чинників, що це може стати несподіванкою, якщо ви не підготовлені навіть до найосновніших з них. Є багато способів потрапити на полювання, але для цього повідомлення ми зосередимось на п’яти основних моментах, які кожен мисливець повинен знати, перш ніж вирушити у поле.

  1. Інвестуйте у гарне стрілецьке обладнання

Під час полювання ви отримаєте не один шанс добути свою здобич. Ви навіть можете отримати кілька шансів за один день!

Можливість отримати максимальну віддачу від кожного пострілу є ключем до успіху на полюванні і може означати різницю між принесенням здобичі вечері додому та поверненням з порожніми руками. Отже, перше, у що кожен мисливець повинен інвестувати – це хороше стрілецьке спорядження.

Ви можете вибирати з різних видів зброї, луків та арбалетів, які залежатимуть від вашого стилю полювання (варто звернути увагу на те, що в різних країнах законодавством визначено вичерпний перелік засобів полювання). Крім того, переконайтеся, що ви вибрали той, який вам подобається і ви вмієте ним користуватися.

  1. Інвестуйте в хороше додаткове обладнання

Крім зброї та набоїв, вам доведеться інвестувати в інші предмети, такі як приціли, ножі та біноклі. Вам також захочеться мати гарну пару чобіт, рукавичок, капелюх та камуфляжний одяг, аби наблизитися достатньо близько для здійснення влучного пострілу. Все це стане у нагоді під час вашого полювання.

  1. Ознайомтесь із місцевістю

Однією помилкою багатьох мисливців є припущення, що вони знають, де можна знайти певну дичину. Це може призвести до годин чи навіть днів, витрачених на пошуки здобичі, якої немає! Перш ніж вирушити у поле, вам потрібно ознайомитися з місцевістю.

Це означає знати, де знаходяться конкретні види дичини, який тип місцевості вони мають тенденцію заселяти, і як ви можете дістатися до них з мінімальними зусиллями.

  1. Знати основну поведінку тварин

Можливо, одна з найважливіших порад для будь-якого мисливця – знати свою здобич. Це не так просто, як запам’ятати, як виглядає козуля чи кабан і де їх можна знайти. Незалежно від того, чи шукаєте ви оленів, кабанів чи інший вид великої дичини, важливо розуміти їх поведінку та звички.

Різні типи дичини будуть поводитися і реагувати на вашу присутність по-різному. Крім того, ви повинні знати, що показники успішності полювання змінюються в залежності від різних факторів, таких як час доби та погодні умови.

  1. Будьте уважні до свого оточення

Полюючи на велику дичину, одна помилка, яку роблять мисливці, – це не звертають увагу на оточення. Не знати про своє оточення не тільки небезпечно, але й може призвести до втрати хороших можливостей полювання.

Наприклад, потрібно бути уважним, якщо в цьому районі є інші мисливці або туристи, які потенційно можуть відлякати дичину. Також зверніть увагу, що спекотна погода та яскраве сонце можуть змусити здобич шукати тіні у відокремлених місцях, що полегшує їх виявлення.

Не забувайте, що полювання – це заняття, яке вимагає часу, терпіння та вміння. Ні пуху, ні пера!

Джерело: spacecoastdaily.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *