Грандіозний захід для тих, хто веде вольєрне мисливське господарство

Через 10 днів, 27-28 жовтня 2021 року, відбудеться грандіозний мисливствознавчий захід – Всеукраїнська конференція з розвитку вольєрного господарства та оленярства. Про це повідомляє Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь.

Під час науково-практичної конференції учасники обговорюватимуть європейський досвід і перспективи розвитку оленярства та ведення вольєрного мисливського господарства в Україні.

Організатори запрошують до участі працівників мисливського господарства, користувачів мисливських угідь, керівників господарств з розведення оленів та інших видів мисливських тварин!

Конференція проводиться Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь» за сприяння Міжнародної асоціації по розведенню диких тварин (IDUBA) та підтримки Державного агентства лісових ресурсів України.

Конференція проводитиметься на базі ферми з розведення благородного оленя ФГ «АМіЛа», Волинська область, Ковельський район, село Радовичі.

Варто зазначити, проведення заходу відповідатиме вимогам безпеки та недопущення поширення COVID-19. Учасники повинні мати при собі сертифікати про вакцинацію або ж негативний ПЛР-тест (дійсний протягом 48 годин).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *