7 мільйонів голосів: європейські мисливці представили маніфест перед виборами до Європарламенту

Європейська федерація мисливства та охорони природи (FACE), яка представляє 7 мільйонів мисливців з усієї Європи та включає 37 національних мисливських асоціацій, офіційно оприлюднила свій маніфест до виборів до Європарламенту 2024 року. Про це повідомляє персслужба FACE.

Ці вибори, які відбудуться з 6 по 9 червня 2024 року, матимуть значний вплив на політичний ландшафт Європи протягом наступних 5 років, вплинувши на напрямки кількох політик, що впливають на полювання та збереження. Цей маніфест є значним кроком до того, щоб голоси європейських мисливців були почуті та добре зрозумілі.

Кандидатам у депутати Європарламенту, які балотуються на виборах, пропонується підписати маніфест, щоб висловити свою підтримку дієвого та заснованого на фактах підходу до розробки політики щодо полювання та охорони природи.

Виступаючи на презентації, президент FACE Торбйорн Ларссон заявив, що:

У нашому передвиборчому маніфесті викладено основні принципи FACE, щоб забезпечити ефективність і справедливість законів для 7 мільйонів мисливців у Європі. Важливо, що в найближчі місяці його буде доопрацьовано, щоб охопити ключові файли, що зробить це початком більш широкого обговорення“

Зараз члени FACE активно залучають підтримку кандидатів у депутати, які представляють різні політичні погляди. Маніфест наразі окреслює 5 ключових запитів і служить потужним інструментом для спонукання кандидатів у депутати до співпраці з європейськими мисливцями. Один запит підкреслює важливість відновлення Міжгрупи Європейського парламенту «Біорізноманіття, полювання, сільська місцевість» на наступний парламентський термін. Він також закликає законодавців у Брюсселі визнати цінний внесок, який роблять мисливці в охорону природи, економіку та суспільство.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *