У Закарпатті провели масштабне полювання на комарів (ФОТО)

Упродовж минулого тижня у Закарпатській області тривала масштабна акція з відстрілу комарів. За даними обласного управління мисливців на комарів, в полюванні взяли участь 456 мисливців регіону, яким вдалося добути 356 комарів.

“Це наймасовіше полювання на комарів в історії нашого краю. Ми доклали максимум зусиль, аби мінімізувати популяцію цих небезпечних кровососів. Кількість упольованих комарів може здатися невеликою, але для пересічних мешканців це на 356 укусів менше!” – прокоментував результати акції начальник управління мисливців на комарів Василь Потапенко.

За його словами, під час полювання дотримувалися усіх вимог та обмежень, а також проводили ретельний облік добутої “здобичі”.

“Хоч комарі і є шкідливими для людини комахами, ми ставимося до них як до рівних мисливських трофеїв. Кожен упольований комар реєструється у спеціальному журналі обліку. Це дозволяє контролювати чисельність популяції та не допустити занадто різкого скорочення”, – додав Потапенко.

Наразі обговорюється можливість проведення наступного етапу полювання на комарів навесні наступного року.

УВАГА: Ця новина є ВИГАДАНОЮ і НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ. Вона написана виключно з гумористичною метою та для підняття настрою читачам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *