Тепер рушниця, а колись використовували кам’яні кулі?
Вчені, які проводять розкопки в Китаї, кажуть, що знайдені кулі могли в давнину використовуватися як снаряди для полювання і оборони. За словами фахівців з Університету штату Вайомін, наразі вдалося виявити більше двохсот подібних артефактів на території сучасного Китаю. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на uagolos.com.
Фахівці відзначають, що камені, які були знайдені у ході розкопок на території Китаю, могли призначатися в першу чергу для полювання. У кам’яному столітті перші люди почали пробувати створювати знаряддя праці. Знаходячи камені, що нагадують кулю, їх починали застосовувати як засіб для нападу та оборони. Як правило, їх кидали руками в супротивника.
Крім того, камені могли використовувати в якості зброї на полюванні. Прицільне попадання в голову навіть самому великому хижакові могло не тільки тимчасово відключити його свідомість, але і вбити. Вчені відзначають, що останки багатьох тварин свідчать про це. У них є сліди від ударів тупими важкими предметами в область голови.
В майбутньому подібні камені почали використовувати не тільки в якості зброї, але і як спеціальний прилад в побуті. З часом люди винайшли найпростіші прилади для їх метання в ціль, що істотно полегшило процес оборони та полювання.