Що взяти із собою на кемпінг?

Що взяти із собою на кемпінг?

Для класичного туриста табір – лише тимчасова точка на маршруті між пунктом А та пунктом Б. Прийшов, поставив намет, виспався, зібрав, далі пішов. Але існує й інший підхід, коли саме перебування у таборі стає основним видом діяльності, а тривалі піші переміщення – другорядними. Це і є кемпінг – особливий вид туризму, який стрімко набуває популярності серед українців. Адже він забезпечує водночас і відпочинок на природі, і певний рівень комфорту. Головне – заздалегідь купити все для кемпінгу, щоб не відчувати потреби ані в чому додатковому. А купувати доведеться таке.

Основні речі

Оскільки кемпінг передбачує певний рівень комфорту, без деяких речей на ньому не обійтися ніяк. До них відносяться:

  • Намет. Головне – місткий та з гарним захистом від дощу. Він може бути навіть досить важким, але це не так важливо, оскільки на кемпінгу головне – комфорт, а не вага спорядження. Для літніх наметів також дуже важлива хороша вентиляція (і захист від комарів), а для зимових – додаткове утеплення та та ж вентиляція.
  • Спальник. Замінить вам і подушку, і матрац, і ковдру. Повинен відповідати температурному режиму намету. Бажано поєднувати разом із багатошаровим або просто товстим карематом – так і м’якше буде, і на нерівності ґрунту можна не звертати уваги.
  • Термос та термосумка. Готувати на кемпінгу хоч і зручніше, аніж у тимчасовому таборі, але не набагато. Так що більшість туристів намагається приготувати якнайбільше продуктів за один раз, а потім покласти готові страви в термосумки або термоконтейнери, і в міру необхідності діставати звідти, щоб протягом дня харчуватися гарячою їжею. Те саме з чаєм або кавою.
  • Рюкзак. Якщо мова йде про автомобільний кемпінг, то він не такий важливий, але в пішому він просто незамінний. Адже саме від якості та обсягу рюкзака залежить те, скільки корисного спорядження ви зможете взяти із собою.
  • Додатковий одяг на випадок дощу. В принципі, хороший дощовик перекриє всі ваші потреби, але деяким більше подобаються куртки з капюшонами та штани із щільних матеріалів. І, звичайно ж, черевики, що не промокають.
  • Ніж. Основний інструмент туристів. У поєднанні з якимось мультитулом, дозволяє проводити будь-які роботи з облаштування табору.
Речі для кемпінгу

Додаткові та другорядні речі

Без цих речей можна обійтися, але з ними набагато комфортніше.

  • Розкладні меблі. Столи, стільці та навіть ліжка-розкладачки. Саме вони забезпечують той самий «рівень комфорту» на кемпінгу.
  • Туристичні плити чи пальники. Варіант для тих, кому незручно готувати на звичайному багатті або ліньки збирати для нього дрова.
  • Ліхтарі для кемпінгу. У цій ситуації вони набагато зручніші за ручні та налобні. Ви просто підвішуєте їх у потрібному місці – і можете про них забути, оскільки працюють вони довго, світять добре, а дощу та пилу не особливо бояться.
  • Засоби від комах. Додатковий захист від комарів, мух та кліщів ніколи не зашкодить.
  • Мотузка. У хорошого туриста в запасі завжди має бути моток мотузки або паракорду – чисто про всяк випадок.
  • Аптечка. Знову ж таки – чисто про всяк випадок. У ній обов’язково мають бути протиалергічні та знеболювальні препарати, а також щось від харчового отруєння, порізів та опіків.
  • Набір посуду для кемпінгу. Набагато зручніше, ніж одноразові тарілки та виделки. Та й можливостей для приготування їжі стає набагато більше.
  • Фольга. Корисна і при приготуванні, і при зберіганні готових страв, оскільки ще сильніше зменшує втрати тепла.
  • Подушки. Головна частина спальника, звичайно, досить м’яка, але для комфортнішого сну краще брати з собою подушку певної жорсткості.

Висновок

Як бачите, для комфортного відпочинку потрібне чимало речей. На щастя, майже всі з них ви можете купити в одному місці – інтернет-магазині SKIF Outdoor. Це офіційний магазин компанії, так що там є все, що тільки може знадобитися для кемпінгу та будь-якого іншого різновиду туризму – одяг, взуття, ліхтарі, посуд та багато чого ще. Тож якщо ви цінуєте активний відпочинок на природі – звертайтесь!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *