Як зібратися на полювання?

Як зібратися на полювання?

Як відомо, успіх будь-якого полювання залежить від ваших навичок, знань, удачі та спорядження. І якщо з першими трьома пунктами доведеться розбиратися самостійно, то з четвертим вам може допомогти якийсь збройовий або мисливський магазин. Наприклад, Ібіс. І ось, до речі, чому.

Кілька слів про компанію Ібіс?

Почнемо з того, що в Україні не так багато великих вітчизняних компаній, що цілеспрямовано займаються спорядженням для аутдор-активності, ще й на такому просунутому рівні. Чесно кажучи, Ібіс у своїй категорії взагалі не має конкурентів, оскільки за багато років ми встигли заробити певну репутацію не лише серед користувачів, а й серед західних виробників різного спорядження. Тому в наших магазинах представлено понад 80 тисяч товарів від 715 різних компаній. Що означає, що у нас реально знайти зброю та комплектуючі, одяг, взуття, аксесуари та практично все, що тільки може знадобитися під час полювання. Але на цьому Ібіс не зупиняється, і розвиває нові напрямки діяльності, теж дуже корисні мисливцям, причому як початківцям, так і досвідченим.

 • Оптова торгівля спорядженням для полювання. До того ж у всіх регіонах України. Це важливо, наприклад, для різних мисливських клубів, оскільки дозволяє швидко та без особливих складнощів закуповувати велику кількость однотипного спорядження.
 • Власна торгова марка, під якою випускаються аксесуари для полювання та інші корисні речі, які вже отримали визнання не тільки на території нашої країни, а й за кордоном.
 • Організовано власний сервісний центр та ряд майстерень з ремонту та обслуговування холодної та вогнепальної зброї.
 • Засновано перший спеціалізований комісійний магазин зброї. Причому – на цілком законних підставах, з усіма необхідними документами та перевірками.
 • Створено стрілецько-спортивний клуб із власним тиром, де будь-хто може попрактикуватися у стрільбі.
 • Запущено власні відеоканали: «ІБІС Полювання та Зброя» та «Ibis Fishing» та паперовий журнал «Світ захоплень: Полювання&Зброя». Отже, профільні знання компанія теж допомагає отримувати.
 • Відкритий власний гастроном та кулінарний дім «Ібіс», що спеціалізуються на свіжій рибі та дичині, але займаються і звичайною кулінарією. Хоча, не зовсім «звичайною» – рівня гарного ресторану.

Як бачите, діяльність компанії настільки широка та активна, що охоплює практично всі сфери, пов’язані з полюванням та рибною ловлею. Тож не дивно, що так багато мисливців співпрацює саме з нами.

Основні напрямки діяльності

Але головний напрямок діяльності компанії – продаж різноманітного спорядження для полювання, риболовлі, туризму та інших аутдор-активностей. Тому звертаються до нас не лише охочі зібратися на полювання, а й усі, кому цікава активна діяльність на свіжому повітрі. Здебільшого шукають такі речі.

 • Збройні товари. Безпосередньо гладкоствольна та нарізна зброя, аксесуари до неї, боєприпаси, ножі холодні і т.д. Словом, все те, без чого ніяке полювання неможливе в принципі.
 • Збройна оптика. Тут головна хитрість у тому, що ми співпрацюємо з виробниками найбільш популярних, зручних та надійних оптичних прицілів, а також інших важливих аксесуарів. Тож гарантуємо, що наша оптика для полювання – найкраще з того, що взагалі є на українському ринку.
 • Ножі та інструменти. Усі категорії ножів, у тому числі й для повсякденного носіння, набори для догляду та обслуговування зброї, різні опудала птахів, намети, вудки… Перераховувати можна дуже довго.
 • Одяг та екіпірування. У тому числі й спеціалізоване спорядження від найкращих західних виробників.
карабін

Чим конкретно Ібіс може допомогти мисливцю-початківцю?

Щиро кажучи, практично всім – хіба що на спусковий гачок йому доведеться натискати самому. А крім цього, допомога надаватиметься в:

 • Стрілецькі тренування, швидке перезарядження та збройова безпека. Для цього у нас є тир та досвідчені інструктори, які навіть абсолютних новачків навчать базових речей.
 • Вибір зброї. Виходячи з навичок, пори року, мети полювання та фінансового діапазону.
 • Підбір одягу та іншого спорядження. Знову ж таки, виходячи з ваших індивідуальних потреб.
 • Навчання теорії полювання та догляду за зброєю. Наші освітні канали та журнал надають реально цінну, важливу та актуальну інформацію, ще й у зручному для користувача форматі.
 • Соціалізація. У нашому спортивно-стрілецькому клубі і на наших сторінках у соціальних мережах ви знайдете собі однодумців, у тому числі й досвідченіших, які не тільки можуть дати вам корисні поради, а й, наприклад, взяти з собою на полювання. Адже соціальна взаємодія приносить анітрохи не менше, а іноді навіть більше задоволення, ніж вдала стрільба.

Висновки

Як ми вже говорили, успіх полювання залежить від знань, навичок, удачі та спорядження. А для мисливців-початківців – виключно від спорядження. Адже неправильно підібраний зимовий мисливський одяг легко може відбити будь-яке бажання полювати в принципі. І щоб цього не сталося, є сенс звертати за допомогою до професіоналів з компанії Ібіс.

Наші консультанти реально розуміються на тому, що продають, так що здатні з декількох тисяч найменувань порадити вам саме те, що найкраще підійде під ваші запити, потреби та вказаний ціновий діапазон. Тож – звертайтеся!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *