Аби запобігти браконьєрству, у сезон полювання, на території НПП «Прип’ять-Стохід» діятимуть мобільні рейдові групи

64594336_1007948682746284_1790604236870909952_oЗа незаконне полювання на заборонених територіях настає кримінальна відповідальність.

В неділю, 3 листопада, на Волині офіційно розпочався сезон полювання на хутрових звірів. Тому не зайвим буде ще раз нагадати про дотримування вимог природоохоронного законодавства – ідеться на сторінці НПП «Прип’ять-Стохід» у facebook..

Насамперед необхідно знати, що відповідно статті 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд» полювання на території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» заборонене.

Якщо ж на території природно-заповідного фонду будуть затримані особи, які перебували з розчохленою мисливською рушницею або ж проводили полювання, наслідком якого було добування, знищення або поранення тварин, настає адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафу з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих об’єктів тваринного світу.

За незаконне полювання на заборонених територіях настає кримінальна відповідальність згідно зі статтею 248 Кримінального кодексу України, яка передбачє покарання у вигляді стягнення штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Аби запобігти браконьєрству, у сезон полювання на території національного природного парку «Прип’ять-Стохід» будуть діяти мобільні рейдові групи з числа працівників служби охорони парку та правоохоронних органів.

Відділ державної охорони національного парку радить дотримуватися відповідних вимог природоохоронного законодавства під час проведення полювання та подівається на взаєморозуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *