AEA ZEUS найпотужніша серійна повітряна гвинтівка в світі (ФОТО, ВІДЕО)

Рушниця AEA ZEUS – це повітряна гвинтівка великого калібру, яка виробляється компанією AEA PRECISION AIRGUNS. Вона має калібр 0.72 дюйма (18.2 мм) і може випускати кулі з енергією до 2000 джоулів. Це найпотужніша серійна повітряна гвинтівка в світі.

Імовірніше саме тому назва рушниці може бути пов’язана з ім’ям Зевса – головного бога давньогрецької міфології, який, як зазначається на сайті https://whoiszeus.com.ua/, володів небом, громом і блискавками.

В останні роки з’явилося багато нових можливостей полювання для пневматичних збройників, і великокаліберна пневматична зброя, як-от AEA Zeus, є центральною частиною цього зростання. Коли пневматична зброя почала набирати обертів на початку 2000-х років, більшість мисливців за пневматичною зброєю використовували зброю стандартного калібру для боротьби з дрібною дичиною та шкідниками. Але з часом і впровадженням технології PCP почали з’являтися більш потужні рушниці та більшого калібру. Вони продовжували розвиватися, доки ми не досягли вершини виробництва пневматичної зброї у звірі калібру .72, який є AEA Zeus.

Кілька років тому стало відомо про надпотужну пневматичну гвинтівку PCP, яку виробляє компанія під назвою AEA, яка, як кажуть, досягла дуже вражаючих цифр. Однак створити кілька рушниць для випробувань і запустити їх у повне виробництво, коли зброя сходить з конвеєра, — це зовсім інша річ.

Джим Чепмен, який випробував цю зброю на точність на стрільбищі та на власні очі побачив, як вона працює на тваринах, зазначає, що AEA Zeus – це добре зроблена, міцна, придатна для стрільби, точна та дуже потужна великокаліберна пневматична зброя.

Для рушниці AEA Zeus потрібні кулі калібру 0.72 дюйма (18.2 мм), які можна купити або замовити через інтернет-магазини, які продають повітряну зброю.

Кулі мають різну вагу і форму, але найпопулярніші – це 850-гранові кулі, які дають енергію 1500 фут-фунтів (2000 джоулів).

З рушницею AEA Zeus можна полювати на будь-яку велику звірину, на яку це дозволено законом. Ця рушниця має достатньо потужності, щоб зупинити оленя, кабана, буйвола або навіть слона. Однак ви повинні дотримуватися правил безпеки і етики полювання, а також враховувати дальність і точність стрільби. Рекомендована дальність стрільби з рушниці AEA Zeus – не більше 100 метрів.

AEA Zeus — це зброя, що потребує повітря, і, мабуть, не найкращий варіант для неформальної стрільби чи стрільби по мішенях, якщо враховувати високий тиск наповнення та споживання повітря на три-чотири постріли. Однак для ентузіастів стрільби на великі відстані це може бути менш важливим, ніж стрілецькі характеристики рушниці. А щодо використання повітря, якщо у вас є персональний компресор, це, напевно, не проблема.

Ціна рушниці коливається від 1060 до 1675 євро, в залежності від довжини ствола і типу приклада. Ви також можете знайти рушницю на вторинному ринку або у приватних продавців, але будьте обережні і перевіряйте стан зброї та її документи перед покупкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *