Білорусь: Вовк покусав трьох жінок. Чоловіки з вилами допомогли відбитися від хижака

Напередодні, 5 квітня, в другій половині дня, на жителів прикордонного села Ласицьк, за 5 кілометрів від Рівненської області, напав вовк. Першими жертвами стали дві жінки, які йшли по околиці села. На крики про допомогу збіглися односельці, чоловіки з вилами допомогли відбитися від вовка. Незабаром агресивний звір з’явився в самому селі, де покусав ще одну жінку, повідомляє Media-Polesye з посиланням на Пінський райвиконком.

У Ласицьк приїхали екстрені служби: міліція, швидка допомога, МНС. Потерпілим була надана медична допомога, у них зафіксували укуси і травми, нанесені дикою твариною. Пізніше стало відомо, що в селі вовк ще напав на собаку і козу.

Щоб захистити людей, міліціонери озброїлися табельною зброєю і попрямували шукати вовка. На пошуки хижака мобілізовані мисливці районної організації Білоруського об’єднання мисливців і риболовів і єгері лісництва.

Також в операції з вилову вовка задіяні рятувальники МНС, які працюють з оповіщення жителів. По селу курсує машина з гучномовцем. Селян просять утриматися від прогулянок і не залишати будинки в темний час доби.

На думку ветеринарів, подібні напади здійснюють вовки, хворі на сказ.

До слова, найближчими населеними пунтками Рівненської області до білоруського Ласицька є села Вичівка та Соломир на Зарічненщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *