Львівська обласна організація УТМР: розмір членських внесків від 950 до 1200 грн

Відповідно до витягу з протоколу засідання Президії та Ради Львівської обласної організації Українського товариства мисливців та рибалок встановлено розмір членських внесків на 2021 рік з другого кварталу 2021 року.

– Встановити розмір членських внесків з другого кварталу 2021 року для Бродівської, Буської, Жидачівської, Жовківської, Золочівської, Миколаївської, Яворівської, Перемишлянської районних та Львівської міської організацій УТМР в розмірі 950 грн, для Городоцької, Самбірської, Сокальської районних та Червоноградської міських організацій УТМР 1000 грн, для Дрогобицької та Стрийської РО УТМР, в зв’язку з важким фінансовим станом, – 1200 грн, – йдеться у витязі з протоколу.

Крім того, у документі зазначається, що у зв’язку з тим, що в порушення п. 8.4. Статуту УТМР Paдa ОО УТМР 21 червня 2018 року безпідставно звільнила від сплати членських внесків голів первинних організацій УТМР, встановити пільги у сплаті членських внесків за 2021 рік для голів первинних організацій УТМР в розмірі 50% відповідно від встановленого розміру для райміськорганізацій УТМР.

Документ датований 24 березня 2021 року. Його опублікував у групі Львівської міської організації УТМР в Фейсбук Володимир Бойко.

– До уваги членів Львівської МО УТМР – щорічні членські внески не змінилися і у 2021 році становлять для рибалок – 450 грн та для мисливців – 950 грн, – написав Володимир Бойко та нагадав, що членські внески необхідно оплатити до 1 липня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *