Близько 30% вовків в Україні потенційно здатні нападати на людину (ФОТО+18)

Фахівці Державного агентства лісового та мисливського господарства повідомили, що в лісах України стало рази в чотири більше вовків, ніж їх було десять років тому. Звірі селяться навіть там, де їх давно не бачили, – на Київщині, в південних областях. Хижаки так осміліли, що навіть не бояться заходити в села, нападають на людей, винищують домашню худобу і собак у дворах.

«Вовк нападає на людину частіше, ніж ведмідь або тигр. При цьому вовк зовсім необов’язково повинен бути пораненим або хворим, щоб зважитися на атаку. Згідно з окремими науковими дослідженнями, близько 30% вовків в Україні потенційно здатні нападати на людину. Найчастіше вони обирають в жертви жінок і дітей ».

У передмові до книги вченого-мисливствознавця М.П. Павлова «Вовк», патріарх мисливствознавства В.В. Дежкін писав: «Наведені в книзі факти … про збиток, що наноситься сірими хижаками сільському господарству, а особливо моторошні описи їх нападу на людей … спрямовані на те, щоб підкреслити недоречність благодушного ставлення суспільства до вовка і необхідність постійного регулювання його чисельності ». Страшний вигляд вовчого людоїдства, його моторошні подробиці описані на 34 сторінках цієї монографії.

Олександр Стасенко

Один коментар до “Близько 30% вовків в Україні потенційно здатні нападати на людину (ФОТО+18)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *