Браконьєр з Волині намагався оскаржити покарання за незаконне полювання

Волинський апеляційний суд виніс постанову щодо апеляційної скарги мешканця області (ім’я не розголошується), якого раніше Любомльський районний суд визнав винним у незаконному полюванні. Про це свідчить інформація з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, 14 грудня 2023 року чоловік, не маючи відповідного дозволу, здійснював незаконне полювання у Гущанському лісництві ДП «Ліси України» та добув козулю. За це порушення суд першої інстанції притягнув браконьєра до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.85 КУпАП (порушення правил полювання) і наклав штраф у розмірі 2040 гривень з конфіскацією туші козулі.

Не погоджуючись з таким рішенням, порушник подав апеляційну скаргу. Проте апеляційний суд відмовив у задоволенні скарги через пропуск 10-денного строку на оскарження. Доводи чоловіка про отримання копії постанови із запізненням суд визнав неповажними, оскільки той був присутній під час винесення рішення судом першої інстанції.

«Апелянт пропустив строк апеляційного оскарження, визначений положеннями ч.2 ст.294 КУпАП», – йдеться у постанові Волинського апеляційного суду.

Таким чином, рішення Любомльського районного суду залишено без змін. Постанова Волинського апеляційного суду. набирала законної сили негайно після її винесення, є остаточною й оскарженню не підлягає.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *