На виставці Cinegetica 2024 представлено дослідження про молодих мисливців Іспанії

На виставці Cinegetica 2024 у Мадриді представлено результати дослідження “Профіль і перспективи молодого мисливця в Іспанії”. Проєкт реалізовано Іспанською школою полювання (EEC) Королівської іспанської федерації полювання (RFEC) спільно з Університетом Естремадури (UEx). Про це повідомляє сайт RFEC.

Національна мисливська статистика показує цифри, які свідчать про зменшення кількості мисливців в історичному ряду, що триває з 2000 по 2021 рік, тому виклики, з якими має зіткнутися сектор, лежать на нових поколіннях мисливців, які з перших вуст знають про труднощі, з якими вони стикаються під час полювання, та про виклики, які необхідно подолати в короткостроковій та середньостроковій перспективі.

Згідно з дослідженням, більшість молодих мисливців в Іспанії починають полювати у 14 років під керівництвом батька, практикуючи полювання на дрібну дичину з собакою. Собака є ключовою фігурою у процесі полювання для понад 90% опитаних.

Для двох із трьох молодих іспанських мисливців полювання – це основне дозвілля, яке дозволяє насолоджуватися природою, проводити час з друзями і брати з собою собаку. Майже 80% респондентів афішують свій статус мисливця у соцмережах.

Більшість молоді (96,7%) часто використовує м’ясо впольованих тварин. Більшість опитаних хочуть, щоб їхні діти продовжували полювати, як це робили їхні батьки.

Молоді мисливці усвідомлюють проблему зміни поколінь і вважають, що освітня робота, проведення тематичних заходів та популяризація полювання у школах можуть сприяти забезпеченню наступності.

Водночас серед основних перешкод для доступу до полювання молодь називає надмірну бюрократію та високі витрати.

Один коментар до “На виставці Cinegetica 2024 представлено дослідження про молодих мисливців Іспанії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *