Браконьєр застрелив оленя і втік з місця злочину (ФОТО)

DSCN1766_1570178683_613x459.75_3_0Рейдова група працівників державної лісової охорони державного підприємства «Мисливське господарство «СТИР» під час охорони мисливських угідь 3 жовтня 2019 року о 02.20 год. почула постріл, який пролунав в польових угіддях на території Станіславчицької сільської ради поблизу с. Збруї. Виїхавши на вірогідне місце незаконного полювання, працівники побачили особу, яка намагалася втекти з місця події на мотоциклі. Під час її переслідування, мотоцикліста останній кинув мотоцикл та побіг у лісові хащі. Порушника затримати не вдалось. Невідомий залишив на місці злочину мотоцикл, рюкзак, глушник від зброї, ножі та пішки скрився у лісовій темряві. Про це повідомляє відділ охорони, захисту лісу та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ. DSCN1778_1570178663_5152x3864_1_0

При детальному обстежені місця події разом зі слідчою групою Бродівського відділу Національної поліції Золочівського ВНП ГУНП у Львівській області також виявлено незаконно впольованого оленя благородного. Порушникові частково вдалося оббілувати тушу звіра та розробити її на місці скоєння злочину.

На даний час Бродівським відділом Національної поліції проводяться оперативно-розшукові дії щодо встановлення порушника, який здійснив незаконне полювання на території Державного мисливського фонду.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *