Браконьєри нанесли черговий удар по іміджу порядних мисливців

IMG_8243-29-01-17-13-30Під час проведення природоохоронних заходів інспекторами Державної екологічної інспекції у Київській області на території ДП “Білоцерківське лісове господарство”, виявлено 20 чоловік, які здійснювали облавне полювання на козулю, зайця-русака без ліцензії та відстрільних карток. Про це пише Криниця мисливця з посиланням на сайт Державної екологічної інспекції у Київській області.
Згідно з повідомленням, на момент, коли інспектори інспекції під’їжджали до полюючих, мисливці та загоничі збиралися біля своїх автомобілів. Інспекторами терміново було викликано співробітників поліції з метою затримання та встановлення осіб. У мисливців було виявлено дві незаконно добуті козулі та одного зайця-русака.
Під час перевірки правовстановлюючих та дозвільних документів з’ясувалося, що у мисливців були відсутні дозволи на добування цих мисливських тварин. Тобто, вищевказані тварини є незаконно добутими, – йдеться у повідомленні екологічної інспекції.
Крім того, під час спроби перевірити документи кожного з мисливців, порушники почали тікати на своїх автомобілях з місця полювання, залишивши розпорядника полювання та єгерів даного мисливського господарства. Відповідно до журналу обліку, в полюванні брав участь 21 мисливець. За результатами складено протокол огляду місця події, вилучено гільзи, кулі, відібрано пояснення, співробітниками поліції проводяться слідчі дії по встановленню винних осіб.
Цю ситуацію прокоментував Остап Семерак, очільник Міністерства екології та природних ресурсів Українина своїй сторінці у Фейсбук.
За його словами серед затриманих – впливові особи. – Запевняю: їхні посвідчення та зв’язки не допоможуть уникнути відповідальності.
Це другий кричущий випадок прояву варварства по відношенню до природи менше ніж за два тижні. Перед тим була розстріляна група лосів з ненародженими ще малятами і вбитий олень на Чернігівщині, – зазначив міністр.
– Всі злочини мають однаковий почерк. Методи одні – виконавці різні. Не більше. Чи за таких обставин ще у когось виникає сумнів у необхідності реформування служби природоохоронного контролю?, – ставить риторичне запитання Остап Семерак та додає, – Чи може хтось вірить, що людей, які отримують адреналінове задоволення від вбивства лося, козулі, оленя можна зупинити закликами не вбивати? Як і ви – я не вірю в це. Тільки повна реформа служби природоохоронного контролю, жорсткий контроль, запровадження максимальних покарань – аж до ув’язнення і не інакше.
Водночас Христина Юшкевич, тимчасово виконуюча обов’язки Голови Державного агентства лісових ресурсів зазначає, що винних посадових осіб Білоцерківського лісгоспу, де відбулося незаконне полювання, буде притягнуто до відповідальності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *