Браконьєри по-угорськи: У них не було ні ліцензії на зброю, ні ліцензії на полювання, проте у них був тепловізор

Прокуратура району Сіофока притягнула до кримінальної відповідальності двох чоловіків та жінку, які нібито полювали на території мисливського товариства неподалік від їхнього місця проживання без ліцензії на вогнепальну зброю чи дозволу на полювання. Про це повідомляє видання magyarvadasz.hu.

Згідно з обвинувальним актом, обвинувачений, який є експертом зі зброї, зберігав у своєму будинку кілька видів вогнепальної зброї та боєприпасів, незважаючи на те, що у 2002 році влада вилучила його ліцензію на володіння зброєю у зв’язку з попереднім кримінальним провадженням.

Зазначається, що чоловік та його знайомий здійснювали незаконне полювання поблизу міста Карада з однією зі своїх незаконно утримуваних гвинтівок та з тепловізором. Гвинтівку переправляв додому на автомобілі із їхніх набігів знайомий партнер.

Окрім кількох невдалих полювань, чоловіки тричі кидали дичину, яку частково споживали, а частково продавали, поки професійний мисливець не знайшов труп пораненої дичини.

У своєму обвинувальному висновку, поданому до районного суду Сіофока, прокуратура запропонувала призначити покарання у виді позбавлення волі та заборону чоловікам займатися державними справами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *