Браконьєрство з дронами: чи не дискредитує це допомогу волонтерів армії?

Браконьєрство з дронами. Нещодавно у соцмережах з’явилася інформація про неприпустимий випадок використання техніки, переданої, скоріш за все, волонтерами українським військовим.

Браконьєрство з дронами

За словами голови Глухівської районної громадської організації, мисливський клуб “Сумщина”, 21 січня 2024 року, близько 14:50 в мисливських угіддях клубу, військовослужбовці за допомогою квадрокоптера, в кукурудзі, знайшли та вбили одну особину дикого кабана.

“Директор стояв біля їх автівок, та казав тим, хто був поруч, що це браконьєрство, та на попередження директора мисливського господарства вони не реагували. Казали що в них навчання”, – розповідає Костянтин Рябченко на своїй сторінці у Фейсбук.

Рябченко також зазначає, що один із військових навіть намагався “домовитись” з ним по телефону, аби не порушувати справу.

ТАКІ “НАВЧАННЯ” ЛИШЕ ДИСКРЕДИТУЮТЬ АРМІЮ

На жаль, випадки зловживань з боку окремих військовослужбовців трапляються. І кожного разу це підриває довіру громадськості як до конкретних бійців, так і до ЗСУ в цілому.

Адже тисячі пересічних українців регулярно жертвують власні кошти на потреби армії. І коли бачать, що техніка та обладнання використовуються абсолютно не за призначенням – це викликає справедливе обурення.

Отож, подібна поведінка окремих військових лише дискредитує українську армію та підриває довіру до неї. Натомість військові мали б демонструвати зразкову дисципліну та відповідальність за довіру людей. Однак, у зв’язку з нестачею особового складу, до лав ЗСУ мобілізують будь-кого, не перевіряючи моральних якостей.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РЕПУТАЦІЮ

Кожен військовий, незалежно від звання чи посади, має усвідомлювати, що він є обличчям ЗСУ та всієї країни. І саме його особиста поведінка формує ставлення до української армії як всередині держави, так і за її межами.

Отже, подібні прояви безвідповідальності завдають шкоди не лише конкретному підрозділу, але й репутації усіх Збройних Сил. А це абсолютно неприпустимо в умовах повномасштабної війни та потреби в міжнародній підтримці України.

Тому командири всіх рівнів мають контролювати поведінку підлеглих та жорстко карати будь-які прояви безвідповідальності чи зловживання службовим становищем. Адже від цього залежить не лише боєздатність конкретних підрозділів, але й авторитет усіх українських захисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *