Бульдог стикається з вовком посеред вулиці (відео)

Це лише зустріч, яка може вражати, але вона обходиться без насильства. Собака стикається з вовком, який ходить вулицею посеред білого дня без жодних докорів сумління, але це могло закінчитися трагедією.

Відео, ймовірно, записані в Польщі власником собаки, який у той час гуляв з нею в тихому районі, з транспортом поблизу, коли вовк раптово з’явився в міській місцевості.

Подивіться самі на реакцію цієї собаки бійцівського типу.

Собака, який був на повідку, мовчки чекав, коли вовк підійде. Коли той був поруч, він вирішив дати йому попередження і розпочав короткий біг із гавкотом. Пес не розгубився і не продемонстрував навіть крихти страху.

Вовк, не оглядаючись, втік. Чи знав вовк, що цей пес – важкий суперник?

Вовк, розгублений і досить переляканий, чкурнув, на щастя вирішив продовжувати бігти по тротуару, уникаючи створення аварії з авто, які в той час їхали проспектом.

Куди б тварина не йшла, вона поширювала паніку або серед тих, хто йшов на її шляху, або якщо в якийсь момент вона перетинала дорогу, перешкоджала руху транспортних засобів.

Що було б, якби обидві тварини вирішили протистояти одна одній?

Кожен із видів має свої сильні сторони. Як правило, вовк має більшу силу, ніж собака, і особливо в щелепі, однак, у цьому випадку, беручи до уваги розміри та породу цієї собаки, суперечка могла б бути дуже кривавою.

Однак вага собаки – це те, що могло зіграти не на її користь у цій битві. Вовк володіє більшою спритністю, ніж цей тип собак, і тому міг би швидше рухатися і перевершити собаку в бійці.

Відмінності між вовком і собакою

У вовка груди вужчі, ніж у собак, але вони більш м’язисті. З іншого боку, череп, а отже і мозок, більший, ніж у собак, зубів в обох однакова кількість. У вовків зуби довші і мають сильніший прикус, ніж домашні собаки.

Таким чином, щелепа вовка сильніша, беручи до уваги, що вона може робити приблизно вдвічі більший тиск, ніж могла б зробити німецька вівчарка, будучи однією з порід, яка найбільше нагадує морфологію вовка.

З іншого боку, ноги вовка довші, ніж у собаки, оскільки це вид, який постійно гуляє. Слід зазначити, що спосіб ходіння вовка також різний, враховуючи, що вони наступають на ту саму точку задньою ногою, що і передньою. Однак собака не може вирівняти ноги з одного боку, тому вони залишають зигзагоподібні сліди.

Все більше і більше інформації про вовків у Польщі

Вовк – тварина, присутність якої в Польщі переважає на заході країни. Відомо, що це тварина, яка живе в холодних районах, і ця зона саме така. Однак низькі температури іноді є поганими союзниками для вовків, і це полягає в тому, що як і в будь-якій іншій частині, настільки холодній на карті, їжі сильно не вистачає.

Це змушує вовків дедалі більше рухатися туди, де легше знайти їжу, навіть досягаючи цивілізації, якщо це необхідно, подорожуючи міськими районами і все менше боячись присутності людей, незважаючи на те, що така поведінка цій тварині не властива.

Ми припускаємо, що присутність вовка на вулицях поступово стане проблемою, оскільки співіснування дикої тварини, такої як вовк, та людини є неможливим.

Чому вовк не напав на собаку?

Поведінка вовка у присутності собаки, яка демонструється на відео, дивна, оскільки зустрічі між вовками та собаками стають все більш поширеними, і в більшості випадків саме вовк виділяється в бою і перевершує собаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *