«Це не ТОП кросоверів, це ТОП шлаку (Результати Опитування)»

12121Нещодавно, наш редактор – Микола Катуна натрапив на таку статтю : «ТОП-5 ідеальних позашляховиків для полювання та риболовлі». Цей матеріал передрукував із якогось російського видання «Голос Херсону»і запевняв, що : «Для полювання і риболовлі ідеально підходять позашляховики, оскільки в лісі або біля річки складна прохідність. Автоексперти створили ТОП-5 ідеальних кросоверів для рибалок і мисливців, без урахування моделей з підвищеною прохідністю».
Крім того у матеріалі йшлося, що в якості критеріїв для складання рейтингу були визначені: відмінна прохідність, просторий салон і вартість до 1 млн рублів.
В Україні офіційна валюта для розрахунків – гривня. Так, ні для кого не таємниця, що українці при розрахунку використовують валюту Сполучених Штатів Америки – долар та Європейського Союзу – євро, але російський рубль, можна більш ніж впевнено сказати, що має менше симпатиків.
Та це не головне, повернемось до так званих: «ТОП-5 ідеальних позашляховиків для полювання та риболовлі». Пропонуємо перелік цих транспортних засобів у порядку, який пропонують упорядники рейтингу:
1) УАЗ «Патріот»;
2) Chevrolet Niva;
3) LADA 4х4;
4) УАЗ «Хантер»;
5) Renault Duster.
Отак виглядають оці «ТОП-5», на думку «Голосу Херсону» і невідомого російського видання, адже, вибачте за тавтологію, «Голос Херсону» не вказує точне джерело, і які саме автоексперти формували цей рейтинг.
Ще одне і надзвичайно важливе – наше опитування. Крім обурення і іронії ми отримали результат: 78% із тих, хто взяв участь в опитуванні, не погоджуються із таким «ТОП-5 ідеальних позашляховиків для полювання та риболовлі».
Наведемо кілька коментарів, які залишили наші читачі:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *