Чи понесуть відповідальність браконьєри на Чернівеччині за систематичне незаконне полювання?

stor_brakПрацівники лісової охорони, підпорядкованої Чернівецькому обласному управлінню лісомисливського господарства, виявили факти незаконного полювання та добування диких тварин, у тому числі віднесених до Червоної книги України. Про це повідомляє прес-служба Чернівецького ОУЛМГ.

Браконьєрство тривало в адміністративних межах Красноїльської ОТГ та на території селища міського типу Крастоїльськ (Сторожинецький район).

«Встановлено, що мешканці цього селища систематично проводили незаконне полювання», – повідомив головний спеціаліст ЧОУЛМГ Микола Орендович.

Чернівецьке ОУЛМГ направило лист до правоохоронних органів з відповідною інформацією. Матеріали про виявлені і задокументовані вищевказані правопорушення передані у Головне управління Національної поліції України у Чернівецькій області та у Сторожинецький відділ НП для проведення слідчих дій.

Проведено обшуки за місцем проживання браконьєрів.

Слідство триває.

Нагадаємо, що за новими таксами для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства у галузі мисливського господарства та полювання, за незаконний відстріл оленя європейського браконьєри повинні сплатити державі 60 тис. грн, за оленя плямистого – 50 тис. грн, за лань та кабана – 40 тис. грн, козулю та муфлона – 32 тис. грн. з конфіскацією зброї та транспортних засобів.

Такси за незаконне добування представників фауни не замінюють штраф за самий факт порушення закону. Штраф сплачується окремо. А за добування червонокнижних видів тварин наступає кримінальна відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *