Чи задоволені прикарпатські мисливці відкриттям сезону полювання на копитних?

Відкрився сезон полювання на копитних. Вочевидь, початок був не дуже активним. Скажімо, в Івано-Франківській обласній організації Українського товариства мисливців та рибалок видали напередодні лише шість ліцензій на полювання на козуль та диких кабанів. Звісно, мисливців було значно більше. Адже з огляду на вартість ліцензій на відстріл цих копитних, як правило, кілька осіб беруть одну на всіх. Та членам Коломийської районної організації УТМР пощастило її отримати безплатно, – пише galychyna.if.ua.

Як розповів головна правління Івано-Франківської обласної організації УТМР Михайло Лущак, коломийські мисливці виграли ліцензію в лотерею. Річ у тім, що 26 вересня з нагоди 100-річчя утворення Українського товариства мисливців та рибалок у селі Підпечарах на Тисмениччині на стрілецькому полігоні СВД «Легіон» відбулися міжобласні змагання зі стендової стрільби серед членів цієї структури. Крім вручення призів для переможців, розіграли у своєрідну лотерею і три ліцензії на полювання на копитних. Одну з них і виграли коломияни.

За словами М. Лущака, вони полювали в угіддях Снятинської районної організації УТМР. «Звіра бачили, але нічого не здобули, проте залишилися задоволенні відкриттям сезону», – зазначив Михайло Миколайович. Власне, немає чого дивуватися. Адже нормальний мисливець іде до лісу з рушницею не лише заради того, щоби застрелити якусь тварину. Велике значення має і спілкування з мисливським товариством.

Що ж до трофеїв, то члени нашої організації УТМР вполювали шість козуль (самців). А ось кабанам вдалось уникнути мисливських куль.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *