Чисельність козулі та зайця-русака збільшується, а кабана не змінилася

__1549968114_520x348_3_0У мисливських угіддях Бібрського лісгоспу збільшується чисельність козулі та зайця-русака. Про це повідомляє прес-служба ДП «Бібрське лісове господарство».

Після закриття сезону полювання 2018-2019 років на диких парнокопитних тварин та хутрових звірів в угіддях ДП «Бібрське лісове господартво» облікували мисливський фонд.

Проведення обліку чисельності мисливської фауни є обов’язковим для всіх користувачів мисливських господарств і проводиться щорічно після завершення сезону полювання. Облік проводили методом шумового прогону на пробних площах і подвійним картуванням слідів по кварталах. Додатково облікували копитних видів звірів на місцях підгодівлі для визначення співвідношення за статтю і віком.IMG_20190126_162730-768x1024

Контроль за організацією, проведенням та дотриманням методичних рекомендацій обліків державного мисливського фонду в угіддях підприємства здійснювали представники Львівського ОУЛМГ, також до обліку були залучені представники Держпродспоживслужби.

Єгерська служба державного підприємства «Бібрське лісове господарство» продовжує роботи із відтворення й охорони мисливської фауни. Зокрема, підгодовує диких звірів та патрулює мисливські угіддя.

Результати проведеної роботи показують тенденцію до збільшення чисельності козулі та зайця-русака. Чисельність дикого кабана в мисливських угіддях Бібрського лісгоспу порівняно з минулим роком не змінилася.

Крім того, за інформацією прес-службу ДП «Жовківський лісгосп», у Жовківському лісгоспі також завершився традиційний мисливський облік тварин. Рахували мисливську дичину за допомогою методу шумового прогону та спостереженням у місцях підгодівлі.

Результати проведеної роботи показують тенденцію до збільшення чисельності козулі і зайця-русака, які є основними представниками мисливської фауни в угіддях Жовківського лісгоспу. А от чисельність дикого кабана дещо зменшилась.kosulya_1549546057_600x450_3_0

Матеріали цього обліку враховуватимуть у проектах лімітів добування мисливських тварин у сезоні 2018-2019 років. Мисливський облік тварин проводять з метою забезпечення раціонального та невиснажливого використання державного мисливського фонду, встановлення об’єктивних лімітів добування (відстрілу, відлову) мисливської фауни у наступному сезоні полювання.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *