Позначка: мисливські угіддя

Незважаючи на воєнний стан, місцеві організації Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) продовжують активну роботу в мисливських угіддях, здійснюючи важливі біотехнічні заходи та контролюючи популяцію хижаків.

Незважаючи на аномально теплу зиму та складні безпекові умови, державне підприємство “Ліси України” продовжує активну роботу з підтримки популяцій диких тварин у прифронтових регіонах

У звіті Державного агентства лісових ресурсів України за 9 місяців 2024 року питанню мисливського господарства приділено критично мало уваги, особливо з огляду на поступове відновлення полювання в окремих регіонах країни.

Керівник громадської організації УЖМК “Діана” Наталія Варварчин поспілкувалася з Ліндою Домбровською, віце-президенткою Балтійського регіону FACE, про особливості роботи міжнародних мисливських організацій.

Київські змагання хортих порід собак по вільному звіру, проводились з 9 по 10 листопада 2024 року на території мисливських угідь Первомайського району, Миколаївської області – Первомайський клуб – «Мисливець».

Цифрова ера принесла революційні зміни в усі сфери життя. Подібно до того, як software development outsourcing Brazil допомагає компаніям модернізувати свої процеси та впроваджувати інноваційні рішення, мисливська галузь також переживає суттєву технологічну трансформацію.

Постійна комісія з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Волинської обласної ради рекомендувала надати у користування мисливські угіддя 12 місцевим організаціям УТМР

У Держлісагентстві відбулося установче засідання робочої групи з удосконалення законодавства у сфері мисливського господарства та полювання, де обговорили актуальні виклики галузі та перспективи її розвитку в умовах воєнного стану.

Мисливсько-рибальське господарство “Єгер” у селі Івангород на Чернігівщині успішно реалізує програму відновлення популяції благородних оленів. За минулий рік після переселення 165 особин з оленячої ферми на Сумщині, самки дали близько 70% приплоду

На базі кафедри мікробіології, фармакології та ветеринарної епідеміології Поліського національного університету відбувся науково-виробничий семінар “Проблеми та перспективи боротьби зі сказом в Житомирській області”.