Позначка: мисливські угіддя

За даними моніторингу дикої природи, проведеного Асоціацією мисливців Нижньої Саксонії (Landesjägerschaft Niedersachsen e.V.), козуля європейська – найменший вид оленів у Європі – була виявлена у 97,6% мисливських угідь регіону.

На базі Національного лісотехнічного університету України у Львові відбувся Всеукраїнський семінар-нарада, присвячений питанням розвитку мисливської галузі та утвердженню мисливських національно-культурних цінностей.

Поліський лісовий офіс ДП “Ліси України” продовжує роботу над відновленням популяції фазанів у мисливських угіддях своїх філій. Протягом останніх п’яти років птахів вирощують безпосередньо на Волині, починаючи від інкубованого молодняка до дорослих особин, на базі філії «Володимир-Волинське лісомисливське господарство».

На Житомирщині лісівники та співробітники прикордонного загону імені Січових Стрільців провели успішний рейд у мисливських угіддях філії «Народицьке лісове господарство» та затримали браконьєра з автоматом та лайкою.

На Житомирщині під час чергового рейду затримали браконьєра. Порушника на транспортному засобі поблизу села Горбове зупинила лісова охорона філії «Ємільчинське лісове господарство» ДП «Ліси України» спільно з правоохоронцями.