Цифровізація мисливської галузі: на Миколаївщині обговорили нові технології та підготовку до сезону полювання

У Південному міжрегіональному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася виробнича нарада, присвячена впровадженню цифрових технологій у галузі та підготовці до мисливського сезону 2024-2025 років. Про це повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.

Центральною темою обговорення став пілотний проєкт зі створення інтерактивних карт мисливських угідь та впровадження онлайн-ресурсу “Кабінет користувача мисливських угідь”. Згідно з інформацією Держлісагентства, “впровадження цих цифрових інструментів дасть змогу визначити чітке розмежування меж мисливських угідь та в реальному часі бачити розташування на них відтворювальних ділянок, об’єкти ПЗФ, аналітичні дані господарства”.

Новий ресурс “Кабінет мисливця” має на меті спростити комунікацію з державними установами, дозволяючи в онлайн-режимі подавати звітність та інформацію щодо ведення мисливського господарства. Очікується, що це підвищить ефективність процесів та прискорить прийняття важливих рішень.

Учасники наради також обговорили особливості підготовки до сезону полювання 2024-2025 років та специфіку ведення мисливського господарства в умовах воєнного стану. Окрему увагу приділили епізоотичній ситуації в Україні та Миколаївській області зокрема.

Читайте також: В Україні пропонують заснувати День пам’яті мисливців-захисників та встановити пам’ятник у Києві

У заході взяли участь представники різних рівнів влади та галузі, зокрема заступник голови Миколаївської військової адміністрації Георгій Решетілов, начальник відділу мисливського господарства Держлісагентства Володимир Каленіченко, начальник Південного міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства Олег Ткач, а також представники Держпродспоживслужби, ВО “Укрдержліспроект”, директори мисливських підприємств та користувачі мисливських угідь.

За підсумками наради було відзначено, що завдяки підтримці Миколаївської обласної військової адміністрації вдається підтримувати належний рівень епізоотичної ситуації в області та забезпечувати ведення мисливського господарства навіть в умовах воєнного стану.

Впровадження нових цифрових інструментів у галузі мисливського господарства є важливим кроком до модернізації та підвищення ефективності управління природними ресурсами в Україні.

Один коментар до “Цифровізація мисливської галузі: на Миколаївщині обговорили нові технології та підготовку до сезону полювання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *