Рибалки врятували 38 мисливських собак від утоплення в озері Міссісіпі

Неочікуваний поворот подій під час полювання на лисиць у штаті Міссісіпі, США, ледь не закінчився трагедією для 38 мисливських собак. Як повідомляє Associated Press, гончаки, переслідуючи оленя, опинилися далеко від берега в озері Гренада і були на межі утоплення, коли їх помітили місцеві рибалки.

Боб Гіст, один із рибалок, які брали участь у порятунку, розповів: “Олень може переплисти річку Міссісіпі, і ці собаки ніколи не зловлять оленя у воді”. Він додав: “Собаки були всюди. Вони плавали колами і не знали, в якому напрямку рухатися”.

Усвідомлюючи критичність ситуації, Гіст разом з другом Бредом Карлайлом та гідом Джорданом Крестманом вирушили на допомогу на своєму невеликому човні. Через обмежену місткість човна рятувальникам довелося зробити три рейси до берега, щоб витягнути всіх собак.

“Герой тут – Джордан”, – зазначив Гіст, підкреслюючи, що саме гід першим усвідомив небезпеку і спрямував човен до собак. “Якби не Джордан, було б 38 мертвих собак”.

Читайте також: Тед Ньюджент: “Бути проти полювання – це буквально не мати душі”

За оцінками рятувальників, деякі собаки пробули у воді від 45 хвилин до години. Багато з них були настільки виснажені, що чоловікам доводилося підтримувати їхні голови над водою перед тим, як витягнути на борт.

Кріс Гурнер, фахівець з природних ресурсів Інженерного корпусу армії США, який патрулює озеро Гренада, зазначив, що собаки, особливо під час полювання, можуть “невтомно переслідувати здобич, як у цьому випадку”, але назвав рідкісним випадком, коли вони запливають так далеко від берега.

Ця історія нагадує мисливцям про важливість контролю за своїми собаками під час полювання та готовність до непередбачуваних ситуацій. Вона також демонструє, як своєчасні дії та співпраця можуть запобігти трагедії.

Один коментар до “Рибалки врятували 38 мисливських собак від утоплення в озері Міссісіпі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *