Депутат позбувся повноважень через вбивство лосиці і лосенят

LOSIEKВ Омській області Російської Федерації на вимогу прокуратури Усть-Ішимського району  достроково припинені повноваження депутата сільського поселення, який раніше був засуджений за вчинення злочину. За інформацією «НО», мова йде про Рашате Муратова.

У суді встановлено: в кінці березня минулого року товариші полювали в лісі біля селища Ярково на кабанів з використанням снігоходів «Буран». При виявленні лосиці і двох маленьких лосенят один мисливець зробив з карабіна «10 пострілів по тваринах, заподіявши їм смертельні поранення». Після цього браконьєри спільно обробили туші тварин і вивезли м’ясо на снігоходах по домівках.

 

Браконьєрів визнали винними по п. «А» ч. 1 ст. 258 КК РФ (незаконне полювання, яке завдало великої шкоди) і засудили до 360 годин обов’язкових робіт кожного.

«Вирок суду набув чинності 25 квітня 2019 року, в той же час порушення чинного законодавства, повноваження депутата припинені не були. У зв’язку з цим прокуратура району внесла голові представницького органу сільського поселення подання про усунення порушень закону », – повідомили в облпрокуратурі.

У підсумку після втручання прокуратури повноваження депутата були все-таки припинені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *