Полювати на дикого кабана під Херсоном не будуть, озвучено причину

Poljuvati-na-dikogo-kabana-pid-Hersonom-ne-budutОсіннє полювання на диких кабанів в угіддях Українського товариства мисливців та рибалок на Херсонщині не буде. Таке рішення ухвалила обласна організація УТМР. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на видання Новий день.

Як пояснив головний мисливствознавець організації Віктор Мельниченко, чисельність цих тварин у нас помітно знизилася – їх викосила африканська чума свиней. Тож полювати просто немає на кого. Дуже обмеженим буде і відстріл інших копитних – зокрема, кіз (косуль). Для членів Херсонської міської організації УТМР, приміром, планують видати всього-навсього дві ліцензії на відстріл косуль у Білозерському районі краю. До того ж, за кожен такий дозвіл треба буде заплатити по дві тисячі гривень.

А от полювання на водоплаваючу і пернату дичину на Херсонщині почнеться, як зазвичай, у серпні. Але відстрілочна картка на качку, голуба, перепілку тощо коштуватиме шістдесят гривень. Із ціною відстрілочних карток на фазана поки не визначилися – її встановлять ближче до осені.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *