Для фіксування воєнних екологічних злочинів в Україні ЄС надасть систему Copernicus

ЄС сприятиме фіксуванню воєнних екологічних злочинів, які скоює росія на території України. Про це повідомляє видання “Рубрика”.

“Ми будемо використовувати нашу систему Copernicus для картографування та моніторингу довкілля в різних місцях по всій території України, які потім можна буде обробляти і використовувати для подальшого дослідження”, — заявляє Віргініус Сінкевічус Європейський комісар з питань довкілля, океанів та рибальства.

Copernicus — це оновлена програма дослідження довкілля та безпеки, яка підтримується та керується Європейською Комісією разом з Європейським космічним агентством, державами-членами та агенціями ЄС. Мета полягає у використанні величезної кількості загальних даних від супутників та наземних, повітряних, морських систем вимірювань для отримання своєчасної та якісної інформації, послуг і знань, а також забезпечення незалежного доступу до інформації стосовно довкілля та безпеки на глобальному рівні, щоби допомогти постачальникам послуг, державним органам та іншим міжнародним організаціям покращити якість життя людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *