Для зимової підгодівлі лісівники заготовили 30 тонн кукурудзи та 10 тонн сіна

09102019Осіння пора наближається до свого екватору, а для лісівників це означає, що незабаром розпочнеться сезон підгодівлі диких тварин. А поки він ще не настав, закарпатські лісівники продовжують запасатися кормами для лісових мешканців. Про це повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

Зокрема, у Довжанському лісомисливському господарстві підготовка до сезону підгодівлі в розпалі. У свою чергу лісівники не тільки купують але й самі вирощують та заготовляють корми.

Так на спеціальних полях поблизу випасання дикого звіра, лісівники засіюють плантації топінамбура. У спеціальні годівниці, які наразі ремонтуються та створюються нові, лісівники ставлять сіно. Загалом цього року лісівниками Довжанського лісомисливського господарства заготовлено 30 тонн кукурудзи, 10 тонн сіна, побудовано три нові та відремонтовано 10 старих годівниць. Все це, лісівники впроваджують у життя за власний рахунок. Допомагатимуть лісівники пережити зиму таким звірам, як олень благородний, козуля, кабан та заєць. Копитні також отримуватимуть відповідну дозу солі, яку лісівники розкладатимуть у спеціальних солонцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *