До поліції Кіровоградщини громадяни здали 2 мисливські рушниці та 2 ножі

2121Протягом жовтня жителі області мають можливість добровільно здати зброю, спеціальні засоби самозахисту, вибухові матеріали та боєприпаси у рамках відповідного місячника.
Загалом до відділів поліції населенням вже здано 2 незареєстровані мисливські гладкоствольні рушниці та 2 мисливських ножа, які громадяни висловили бажання у подальшому зареєструвати у власність у встановленому законом порядку.
Крім того, житель області добровільно здав 1 саморобний вогнепальний пристрій, завдяки чому особу було звільнено від кримінальної відповідальності.
Також до органів поліції громадяни здали 3 зареєстровані мисливські гладкоствольні рушниці, які прийшли у непридатний для використання стан.
Нагадуємо, із 1 по 31 жовтня 2016 року на території держави та Кіровоградщини зокрема проводиться місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів та боєприпасів.
Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.
Зброю можна здати в органи Національної поліції області за місцем проживання.
Загалом упродовж 2016 року громадянами було добровільно здано 68 одиниць незареєстрованої вогнепальної зброї, з яких 6 мисливських нарізних карабінів, 59 мисливських гладкоствольних рушниць, 3 пістолети. Також жителі області здали до правоохоронних органів понад 400 боєприпасів та один засіб ініціювання.
Крім того, серед зданого 278 одиниць мисливської вогнепальної зброї, спеціальних засобів для відстрілу набоїв, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії і пристроїв для відстрілу гумових куль, які раніше були зареєстровані, але прийшли в стан непридатний для подальшого використання.
Завдяки добровільній здачі незареєстрованої зброї та боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 18 громадян. В особисте користування жителів області зареєстровано 2 мисливських нарізних карабіни та 52 мисливські гладкоствольні рушниці.
Джерело: управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *