До Всесвітньої виставки, в Угорщині, представили нову колекцію столового порцелянового набору до стола мисливця

Художник-графік Золтан Борос, творець набору «Німрод», Золтан Ковач, урядовий уповноважений, відповідальний проведення Всесвітньої мисливської виставки, та Аттіла Варгеджі, керуючий директор Hollóházi Porcelánmanufaktúra Kft. (B-j) Порцеляновий набір був підготовлений до Всесвітньої виставки мисливства та природи «Наодинці з природою» (Фото: MTI / Illyés Tibor)

Напередодні, 23 вересня, порцелянова фабрика Холлахаза представила у Будапешті нову колекцію: столового фарфорового набору до столу мисливця під назвою «Німрод», – пише видання hirado.hu. Набір підготовлений до Всесвітньої виставки мисливства та природи «Наодинці з природою», яка відкриється вже цієї суботи, 25 вересня.

Золтан Ковач, урядовий уповноважений, відповідальний за проведення світової виставки у суботу, наголосив, що найскладніша виставка буде організована на території Hungexpo та з відповідними подіями в Угорщині. За його словами, 75 тисяч квадратних метрів чекають відвідувачів протягом 20 днів із сотнями елементів програми.

Він підкреслив, що світова виставка не тільки покаже історичні, культурні та професійні елементи мисливства, лісового господарства та господарства, але й зобов’яжеться якомога більше показати про Угорщину, продукцію країни, підприємства та символічні результати, які втілені в порцеляні, наприклад … Таким чином, вони співпрацюють з Hollóháza, але також мають співпрацю з Zsolnay та Herend Porcelain Manufactory.

Колекція була створена за участі художника-мисливця та графіка Золтана Бороша, яку стильно називають Німрод – зазначив Аттіла Вархеджі, додавши, що робота не закінчена, вони продовжать оформляти та прикрашати об’єкти, пов’язані з колекцією. Нові частини будуть додані до набору, представленого пізніше.

– У колекції представлено 12 угорських великих і малих тварин, малюнки яких доповнені рослинними мотивами, – каже Золтан Борос.

Він підкреслив, що за допомогою цих предметів повсякденного користування ми можемо наблизити людей не лише до полювання, а й до природи та її збереження в нашій країні.

Сучасна колекція фарфору містить миску для супу з фазанами та дикими качками, велику миску для кролика та бекону, довгу миску з муфлонами, овальну миску з оленями, глибокі тарілки з фазаном, крижнем, кроликом, диким гусаком, в той час як можна побачити плоскі тарілки із зображенням муфлона, лані, оленя, лисиці та кабана. На десертних тарілках  також зображена велика дичина у менших зображеннях.

Деталі лісових рослин (дуб, бук, шипшина та терен) доповнюють малюнок на кожному фрагменті.

Зелена смужка на кожному фрагменті, характерна для природи та полювання, піднімає білосніжний фарфор між двох золотих деталей.

Один коментар до “До Всесвітньої виставки, в Угорщині, представили нову колекцію столового порцелянового набору до стола мисливця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *