Унікальний R8 OWN продають на аукціоні, а виручені кошти спрямують на охорону дикої природи

З нагоди 150-річчя першої мисливської виставки в Угорщині, Blaser Custom Shop створив R8 OWN. Назва рушниці така ж як Всесвітньої мисливської виставки «One With Nature» (OWN) («На одинці з природою»), пише weidwerk.at.

Сталева системна коробка витончено представляє власний логотип. З цією метою близько 40 грамів чистого золота акуратно було вручну вставлено в неї протягом більш ніж 70 годин. Крім того, все це було прикрашено діамантами. Загальна вага R8 OWN становить близько чотирьох карат.

Майстер-гравер Ральф Зальцманн також розробив рослинний орнамент з логотипу всесвітньої виставки, який грайливо оточує всі поверхні зброї. Приклад виготовлений із благородного горіха класу 11 і ідеально оброблений вручну.

Але прихильність Blaser не припиняється створенням цієї унікальної зброї. R8 OWN можна придбати на аукціоні, який розпочався 25 серпня і триватиме до 14 жовтня.

Виручені від аукціону кошти надходитимуть у стратегію сталого розвитку компанії. Зокрема, проект охорони дикої природи «BLASER KITZ-RETTER» буде розширений на міжнародному рівні у 2022 році.

Однією з причин цього є чудовий відгук, який цього року отримав проект «BLASER KITZ-RETTER». Кількість запитів свідчить про великий потенціал проекту охорони дикої природи. Тільки в Німеччині учасники проекту врятували понад 270 оленят, трьох молодих журавлів, трьох молодих зайців та три кладки крижнів. Тому наступного року, наприклад, безпілотники з тепловізійними камерами мають бути надані в оренду  мисливським асоціаціям, господарствам, які випасають худобу, мисливцям в Угорщині та інших країнах для ефективного захисту дрібної дичини під час скошування луків на початку літа. Цей проект має на меті показати, що гармонія між полюванням та охороною природи може привести до сталого відношення та розвитку природи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *