Доводи мисливця із Сумщини не переконали суддю – штраф таки доведеться заплатити

Мисливець, член Глухівської районної організації «УТМР» звернувся до суду з позовом до Державної екологічної інспекції у Сумській області. Чоловік просив скасувати постанову про накладення на нього адміністративного стягнення. Про йдеться на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

З словами позивача, 10 січня 2021 року державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Сумської області склав протокол відносно нього за порушення правил полювання, але він був не згоден з обвинуваченням. Чоловік пояснив, що він, як член Глухівської районної організації УТМР здійснював діагностичний відстріл червоної лисиці, а тому мав всі законні підстави для перебування у Шалигинському лісництві, а полювання на тварин не здійснював.

Мотивував ситуацію, яка склалася тим, що не знав, що урочище «Бельово» є відтворювальною ділянкою, яка не позначена відповідними межовими знаками.

Дослідивши матеріали справи, суд в задоволенні адміністративного позову мисливця до Державної екологічної інспекції у Сумській області про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення відмовив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *