«Викрутаси» браконьєра не пройшли, Чернівецький апеляційний суд прийняв остаточне рішення

На Буковині Чернівецький апеляційний суд розглянувши справу незаконне полювання прийняв остаточне рішення, яке вже не підлягає оскарженню. Про це йдеться у постанові суду опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Перед цим суд першої інстанції визнав громадянина винним у незаконному полюванні, наклав на нього адміністративне стягнення в розмірі 1700 гривень, конфіскував мисливську нарізну зброю 22 калібру та незаконно добуті самку та самця козулі.

В апеляційній скарзі браконьєр, просив постанову суду першої інстанції щодо нього скасувати і провадження у справі закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 85 КУпАП. Також, в апеляційній скарзі чоловік зазначав, що протокол про адміністративне правопорушення складений пізніше 24 годин з часу вчинення ним адміністративного правопорушення, він містить виправлення в часі виклику його до Чернівецького лісового господарства, тому суд не вірно поклав протокол про адміністративне правопорушення, як доказ в основу постанови.

У постанові суду зазначається, що в протоколі про адміністративне правопорушення зафіксовано, що громадянин, 18 лютого 2021 року, о 23 год. 20 хв., затриманий працівниками Сторожинецького районного відділу поліції та Сторожинецької організації «Українське товариство мисливців і рибалок» на дорозі загального користування м. Сторожинець, де під час огляду його автомобіля в багажнику були виявлені дві незаконно добуті косулі та мисливська нарізна зброя. У поясненні, написаному в протоколі браконьєр власноручно, а також в суді першої інстанції підтвердив, що 18 лютого 2021 року, застрелив з мисливської рушниці дві косулі, які перевозив в автомобілі і був затриманий працівниками поліції та мисливського господарства.

На думку суду, закреслення в протоколі про адміністративне правопорушення слова «Сторожине» та виправлення часу виклику порушника до Управління лісового та мисливського господарства з 10 години на 11 годину, не впливає на доведеність винуватості громадянина у вчиненні адміністративного правопорушення відповідальність за яке передбачена ч. 2 ст. 85 КУпАП.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *