Двох браконьєрів спіймали на гарячому (ФОТО)

1549295141_190204brakon1В урочищі «Звинятко» на території мисливських угідь ТОВ «Земля і воля-М» 1 лютого о 14 годині єгерська служба товариства спільно з громадським інспектором Держекоінспекції в області затримали двох браконьєрів.

Вони саме потрошили тушку кози. Про це повідомляє svoboda.fm.

З собою мали мисливську зброю (рушниці ТОЗ БМ-63 та ИЖ-27) і двох собак породи Лайка.

Єгерська служба викликала оперативно-слідчу групу Бобровицького відділення поліції та мисливствознавця ДП «Ніжинське лісове господарство».1549295144_190204brakon2

На місці мисливствознавець склав протокол про порушення правил полювання. Поліція вилучила знаряддя і засоби вчинення браконьєрства та незаконно добута тварина.

Порушниками виявились житель м. Київ та житель с. Нова Басань Бобровицького району.

Матеріали правопорушення знаходяться у Бобровицькому відділенні поліції, а рештки упольованої тварини на тимчасовому зберіганні на мисливській базі ТОВ «Земля і воля-М».

Відкрито кримінальне провадження, наразі тривають слідчі дії.

Після розгляду справи та закінчення розслідування винні особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 85 та пред’явлено шкоду завдану навколишньому природному середовищу порушниками в сумі 32000 грн. відповідно до Такс для обчислення розміру відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *