Екоінспекція: Без відома або участі єгерів браконьєрську діяльність простий смертний собі би не дозволив (ФОТО)

petli1У мисливських угіддях Підволочиського району виявлено та вилучено незаконні знаряддя лову тварин. Про це повідомляють у Державній екологічній інспекції.

– Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища перевірено інформацію, надану громадським інспектором з охорони довкілля, стосовно налаштованих давлячих знарядь лову об’єктів тваринного світу в урочищі «Голошинські ями» у мисливських угіддях Підволочиської районної організації Українського товариства мисливців і рибалок, яке відноситься до об’єктів природо-заповідного фонду, – йдеться у повідомленні.

І дійсно, інформація підтвердилася. – 21 лютого неозброєним оком виявлено 57 петель з металевого тросика. Заборонені знаряддя лову вилучено. Подібні випадки неодноразово мали місце у попередні роки. Володіючи достовірною інформацією констатуємо, що без відома або участі єгерів таку діяльність простий смертний собі би не дозволив. Тому, користувачу мисливських угідь голові Підволочиської РО УТМР видано припис про розроблення плану заходів щодо посилення контролю за недопущенням порушень правил полювання на підконтрольній території та проведення перевірки щодо фактів бездіяльності єгерської служби, – зазначають в інспекції.petli2

petli3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *