Екологічною інспекцією призупинено незаконне полювання на території гідрологічного заказника

IMG-20191118-WA0008У суботу, 16 листопада, Державною Азовською морською екологічною інспекцією призупинено незаконне полювання на території гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Приморський». Про це повідомляє офіційний веб-портал Державної екологічної інспекції України.

В ході проведення заходів держаного нагляду встановлено, що Приморською міськрайонною організацією УТМР (м. Приморськ) організовано та проведено полювання в акваторії Азовського моря в межах гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Приморський». Для проведення полювання, на відстані приблизно 100 метрів від берега урочищ «Арапка», мисливцями встановлені маскувальні дерев’яні конструкції «скрадки».

За результатами заходів державного нагляду (контролю) відносно Голови Приморської міськрайонної організації УТМР складені відповідні адміністративні матеріали за порушення правил використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду України. Здійснення полювання призупинено.

Дані обставини відбулись через слабку ефективність охорони підконтрольних територій Приазовським національним природним парком, якому згідно п. 1.6 Положення «Про гідрологічний заказник загальнодержавного значення «Приморський» затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 07.08.2019 року №287, а також Охоронних зобов’язань від 03.09.2019 № 144 року виданих Департаментом екології та природних ресурсів Запорізької ОДА, передано під охорону та дотримання встановленого режиму об’єкт – гідрологічний заказник загальнодержавного значення «Приморський».

Через що, Приазовському національному природному парку надані обов’язкові вимоги щодо посилення заходів охорони гідрологічного заказника загальнодержавного значення «Приморський» з метою дотримання на його території норм законодавства про природно-заповідний фонд України. У свою чергу, адміністрація Парку намагається ігнорувати законні вимоги Інспекції.

Через мережу Інтернет та серед інших видань Приазовський національний природний парк розповсюдив інформацію про демонтаж «скрадків», з яких здійснювалось полювання у заказнику.

Питання незаконного полювання на території парку залишається на контролі Інспекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *