Економічна ефективність від 53 рейдів проти браконьєрів – 1224 гривні штрафів

518176Особливої актуальності набрало питання боротьби із браконьєрством, що трактується законодавством, як недозволене добування об’єктів тваринного світу, незаконне полювання на рідкісні види тварин, або полювання поза сезоном, полювання чи рибальство у недозволених місцях під час нересту та зимового періоду, – пише прес-служба Закарпатського облуправління лісового та мисливського господарства.

Браконьєрство є однією з найбільших перешкод для ефективного ведення мисливського господарства, примноження мисливської фауни в Україні. Боротьба з браконьєрством – найперша задача для всіх, хто вболіває за збільшення чисельності диких тварин. На сторожі українських угідь – єгерські служби, мисливствознавці, державна лісова охорона держпідприємств. Працівники ДП “Хустське ЛДГ” нагадують, що за браконьєрство вітчизняним законодавством передбачена як адміністративна, так і кримінальна відповідальність.

Так, за даними в мисливських угіддях ДП “Хустське ЛДГ” в 2018 році було проведено 53 рейди, задіяно в рейдах 170 чоловік, складено 10 протоколів про порушення правил полювання, а сума накладених штрафів склала 1224 гривні.

Варто зазначити, що до типових порушень правил полювання відноситься: відсутність дозвільних документів (на зброю, на мисливських собак, посвідчення мисливця, контрольної картки); полювання без відстрільної картки, ліцензії. Відсутність відмітки про добуту дичину у контрольній картці.

Закликаємо мисливців бути свідомими і дотримуватись правил полювання та мисливської культури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *